اینورتر تک‌فاز هیبریدی / ذخیره‌ساز ولتاژ بالا سولیس Solis سری S6-EH1P(3.8-11.4)K-H-US

تنوع و انعطاف ردیاب‌های MPPT: دارای تا ۴ ردیاب MPPT مجزا با پذیرش جریان ورودی ۱۶ آمپر به ازای هر رشته جهت آزادی عمل کامل در طراحی آرایه‌ها روی سقف‌های ناهمگون.

پشتیبانی از باتری ولتاژ بالا (HV): محدوده ولتاژ باتری ۱۲۰ تا ۵۰۰ ولت با جریان شارژ/دشارژ تا ۵۰ آمپر و تاییدیه رسمی UL 9540 با برندهای معتبر باتری (مانند LG، BYD، Pylontech و…).

پشتیبان قدرتمند با سوئیچ سریع خودکار (UPS): زمان سوئیچینگ کمتر از ۱۰ میلی‌ثانیه به همراه تحمل اضافه‌بار لحظه‌ای تا ۱۸۰٪ (به مدت ۱۰ ثانیه) جهت راه‌اندازی بارهای سنگین القایی نظیر کولرهای گازی صنعتی.

قابلیت کوپلینگ AC هوشمند: امکان اتصال و ارتقای آسان سیستم‌های متصل به شبکه (On-Grid) فعلی به سیستم‌های مجهز به ذخیره‌ساز باتری.

ایمنی کامل و استانداردهای پیشرفته: مجهز به فرستنده خاموشی سریع (Rapid Shutdown SunSpec)، مدار تشخیص خطای قوس (AFCI)، کلید بای‌پس دستی و درجه حفاظت فیزیکی TYPE 4X.

توضیحات
مشخصات فنی اینورتر هیبریدی Solis S6-EH1P(3.8-11.4)K-H-US
مشخصات فنی اینورتر هیبریدی تک‌فاز سولیس Solis سری S6-EH1P(3.8-11.4)K-H-US
مدل‌های محصول
مدل‌ها 3.8K | 5K | 6K | 7.6K | 8K | 9.9K | 10K | 11.4K
مشخصات ورودی DC (پنل خورشیدی)
حداکثر ولتاژ ورودی DC 600 V
ولتاژ نامی ورودی DC 380 V
ولتاژ راه‌اندازی (Start-up Voltage) 80 V
محدوده ولتاژ ردیاب MPPT 80–520 V
حداکثر جریان ورودی به ازای هر رشته 16 A
حداکثر جریان اتصال کوتاه به ازای هر رشته 25.6 A
تعداد MPPT / تعداد استرینگ در هر MPPT 2 / 1 (مدل 3.8K) | 3 / 1 (مدل‌های 5K و 6K) | 4 / 1 (مدل‌های 7.6K تا 11.4K)
مشخصات سیستم ذخیره انرژی (باتری)
نوع باتری سازگار Lithium-ion
محدوده ولتاژ کاری باتری 120–500 V
حداکثر جریان شارژ / دشارژ باتری 25 A (مدل‌های 3.8K تا 6K) | 50 A (مدل‌های 7.6K تا 11.4K)
پروتکل ارتباطی باتری CAN / RS485
تعداد باتری به ازای هر اینورتر See Battery Compatibility Sheet
مشخصات خروجی AC (متصل به شبکه)
توان نامی خروجی AC 3.8 kW / 5 kW / 6 kW / 7.6 kW / 8 kW / 9.99 kW / 10 kW / 11.4 kW
حداکثر توان ظاهری خروجی AC 3.8 kVA / 5 kVA / 6 kVA / 7.6 kVA / 8 kVA / 9.99 kVA / 10 kVA / 11.4 kVA
ولتاژ نامی خروجی AC 240 V
فرکانس نامی شبکه 60 Hz
جریان نامی خروجی AC 15.8A / 20.8A / 25A / 31.7A / 33.3A / 41.7A / 41.7A / 47.5A
حداکثر جریان خروجی AC 15.8A / 20.8A / 25A / 31.7A / 33.3A / 41.7A / 41.7A / 47.5A
اعوجاج هارمونیکی کل جریان (THDi) < 3%
مشخصات ورودی AC (از سمت شبکه)
محدوده ولتاژ ورودی شبکه 211–264 V
جریان عبوری از شبکه (Grid pass through current) 15.8A / 20.8A / 25A / 31.7A / 33.3A / 41.7A / 41.7A / 47.5A
حداکثر جریان ورودی AC 23.8A / 31.2A / 37.5A / 47.6A / 49.9A / 62.6A / 62.6A / 71.3A
محدوده فرکانس ورودی 58.8–61.2 Hz
مشخصات خروجی اضطراری و آفگرید (Backup & Off-Grid)
توان نامی خروجی اضطراری 3.8 kW / 5 kW / 6 kW / 7.6 kW / 8 kW / 9990 W / 10 kW / 11.4 kW
حداکثر توان ظاهری لحظه‌ای (10 ثانیه) 6.8 kVA / 9 kVA / 10.8 kVA / 13.7 kVA / 14.4 kVA / 18 kVA / 18 kVA / 20.5 kVA
زمان سوئیچینگ پشتیبان (Back-up switch time) < 10 ms (عملکرد UPS)
ساختار و ولتاژ فاز خروجی 240 V Split-Phase (L1-L2: 240V)
محدوده ولتاژ خروجی AC 211–264 V
فرکانس و محدوده فرکانسی خروجی 60 Hz (55–65 Hz)
جریان نامی خروجی AC در حالت Backup 15.8A / 20.8A / 25A / 31.7A / 33.3A / 41.7A / 41.7A / 47.5A
حداکثر حفاظت اضافه‌جریان خروجی (10 ثانیه) 25.4A / 33.3A / 40A / 50.7A / 53.3A / 66.7A / 66.7A / 76A
حداکثر عدم تعادل فاز مجاز 100%
پیکربندی بارهای پشتیبان Dedicated loads and whole-home
ضریب توان (Power Factor) > 0.99 (0.8 leading - 0.8 lagging)
اعوجاج ولتاژ خطی (THDv) < 3%
راندمان و بازدهی
حداکثر راندمان بخش PV 97.0% (مدل‌های 3.8K تا 6K) | 97.6% (مدل‌های 7.6K تا 11.4K)
راندمان کمیسیون انرژی کالیفرنیا (CEC) 96.5% (مدل‌های 3.8K تا 6K) | 97.0% (مدل‌های 7.6K تا 11.4K)
حداکثر راندمان شارژ باتری توسط PV 98.5%
حداکثر راندمان شارژ / دشارژ باتری به AC 97.0%
حفاظت‌های ایمنی و استانداردهای حفاظتی
تشخیص خطای زمین (Ground fault detection) دارد (Yes)
تشخیص جریان نشتی (Residual current detection) دارد (Yes)
حفاظت یکپارچه خطای قوس الکتریکی (Integrated AFCI) دارد (Yes)
حفاظت پلاریته معکوس DC دارد (Yes - PV only)
کلید بای‌پس دستی اینورتر (Manual bypass switch) دارد (Yes)
سیستم خاموشی سریع (Rapid shutdown NEC 2017) فرستنده یکپارچه دارای تاییدیه SunSpec
گیرنده‌های RSD سازگار See MLRSD Compatibility Sheet
کلاس حفاظتی / رده اضافه‌ولتاژ I / II
مشخصات عمومی و محیطی
ابعاد (عرض × ارتفاع × عمق) 490 × 720 × 220 mm (3.8K~6K) | 560 × 750 × 220 mm (7.6K~11.4K)
وزن خالص 23.78 kg (52.43 lbs) | 32.54 kg (71.74 lbs)
توپولوژی مدار Transformerless (بدون ترانسفورماتور)
توان مصرفی خود دستگاه در شب < 20 W
محدوده دمای کاری محیط -25°C تا +60°C (-13°F تا 140°F)
درجه حفاظت محیطی (Enclosure Rating) TYPE 4X
سطح نویز صوتی (تایپیکال) < 30 dB(A)
روش خنک‌کاری Natural cooling (خنک‌کاری طبیعی)
نوع نصب Wall Bracket (براکت دیواری)
حداکثر ارتفاع کاری از سطح دریا 4000 m (13,120 ft)
پشتیبانی از ژنراتور بله، با اتصال خارجی (Yes; connected externally)
اتصالات، پایش و استانداردها
اتصالات سمت DC 1 in. knockouts for conduit (×2) side/bottom; Spring clamp terminals
اتصالات سمت AC 1.5 in. knockouts for conduit (×3) side/bottom; Spring clamp terminals
رابط کاربری و نمایشگر نشانگر LED همراه با بلوتوث + اپلیکیشن موبایل (Bluetooth + APP)
کنتور دقیق سنجش درآمد (Revenue Grade Meter) اختیاری (Optional)
پلتفرم پایش و مانیتورینگ SolisCloud (پشتیبانی از پروتکل Modbus و API)
درگاه‌های ارتباطی RS485, Optional: Cellular, Wi-Fi, LAN
استانداردها و تاییده‌ها UL1741SB, IEEE1547-2018, UL1699B, UL1998, FCC Part15 ClassB, California Rule21, NEC 690.12-2020, CAN/CSA C22.2107.1-1, HECO Rule 14H, Luma Listed
اینورتر تک‌فاز هیبریدی / ذخیره‌ساز ولتاژ بالا سولیس Solis سری S6-EH1P(3.8-11.4)K-H-US

اینورتر تک‌فاز هیبریدی / ذخیره‌ساز ولتاژ بالا سولیس Solis سری S6-EH1P(3.8-11.4)K-H-US

نظرات (0)

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “اینورتر تک‌فاز هیبریدی / ذخیره‌ساز ولتاژ بالا سولیس Solis سری S6-EH1P(3.8-11.4)K-H-US”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Shipping & Delivery

ارسال سفارشات کاملا رایگان

به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود. طراح گرافیک از این متن به عنوان عنصری از ترکیب بندی برای پر کردن صفحه و ارایه اولیه شکل ظاهری و کلی طرح سفارش گرفته شده استفاده می نماید، تا از نظر گرافیکی نشانگر چگونگی نوع و اندازه فونت و ظاهر متن باشد. 

 

ارسال سفارشات با سرعت بالا

  • به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.
  • به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.
  • به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.